کتابخانه های مساجد دفتر نمایندگی کانونهای مساجد خمین - نسیم آرامش
 
 
 


نمایندگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد شهرستان خمین

نسیم آرامش

جلسه نسیم آرامش مورخه 13/10/94 در سالن جلسات مسجد سیدالشهداء (ع) با موضاعات تربیت فرزند از منظر قرآن که از ساعت 10 تا 12 صبح و خانواده از منظر قرآن 15 تا 17 عصر با حضور خانم دکتر مریم حاج عبدالباقی استاد دانشگاه و حافظ کل قرآن  با همکاری کتانون فرهنگی هنری شهید مطهری و موسسه قرآنی والفجر خمین برگزار گردید.    

 

خانم دکتر حاج عبدالباقی،در صحبت هایشان در رابطه با خانواده بیان نمودند که استکبار جهانی با استفاده از ماهواره و شبکه های آن به راحتی به خانواده های ما راه پیدا کرده و پایه های خانواده را به سمت تزلزل هدایت نموده است. در قرآن کریم هم بیان شده است که شیطان بین انسانها تفرقه ایجاد می کند و برای تک تک اعضای خانواده ما برنامه ریزی می کند. و در دیگر آیات قرآن راهکارهایی برای مقابله با شیطان و همچنین توجه دقیق به نیرنگ های شیطان را به ما گوشزد نموده است. در ادامه اشاره به ایجاد دوستی و برقراری ارتباط قوی بین اعضای خانواده تاکید نموده و بیان داشتند که برای ایجاد این ارتباط از هیچ تلاشی فروگذار ننمایید و یکی از راهکارهای مناسب در این رابطه را استفاده از الفاظ و جملات محبت آمیز در محیط خانواده دانستند. 

 

 

 [ موضوع ] : کلي
نویسنده : نمایندگی خمین
تاریخ : 14/10/1394
نظر ( 0 )
 
 
 
 
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.
 
 
99701
دریافت کد موزیک

ساخت كد آهنگ