کتابخانه های مساجد دفتر نمایندگی کانونهای مساجد خمین - اردوی یک روزه باغک شازند ویژه شرکت کنندگان طرح بوسه ای بر آسمان
 
 
 


نمایندگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد شهرستان خمین

اردوی یک روزه باغک شازند ویژه شرکت کنندگان طرح بوسه ای بر آسمان

اردوی یک روزه باغک شازند ویژه شرکت کنندگان طرح بوسه ای بر آسمان

اردوی یک روزه باغک شازند با حضور شرکت کنندگان طرح بوسه ای بر آسمان روز شنبه 23 مرداد ماه برگزار گردید. در این اردو تعداد 8 کانون فرهنگی هنری مساجد شهرستان خمین که در آنها طرح نماز ویژه دختران برگزار می گردد، حضور داشتند. هدف از این طرح آشنایی و انس نوجوانان با نماز و احکام آن است. که از رده سنی 9 سال تا 12 سال در آن شرکت می نمایند. 

از فعالیتهای انجام شده در این اردو مسابقه نقاشی با موضوع مسجد محله ما، امام رضا(ع)، من و امام زمانم و .... بود که کانون فرهنگی هنری شهید علی مجیدی در این مسابقه حائز رتبه برتر شدند. در ادامه برنامه ای با حضور حاج آقای دارعینی و اجرای سرود و مسابقه بچه ها را با مفاهیمی درباره نماز آشنا کرد. بازی های شاد و متنوعی درراستای آشنایی بچه ها با مفاهیم دینی در نظر گرفته شده بود.[ موضوع ] : کلي
نویسنده : نمایندگی خمین
تاریخ : 24/5/1395
نظر ( 0 )
 
 
 
 
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.
 
 
99656
دریافت کد موزیک

ساخت كد آهنگ