کتابخانه های مساجد دفتر نمایندگی کانونهای مساجد خمین - مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی
 
 
 


نمایندگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد شهرستان خمین

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی

ایمان و عمل سبب جامعیت قرآن کریم است
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: در قرآن کریم ایمان با عمل با هم آمده و همین امر سبب جامعیت این کتاب الهی است.

 

  حجت الاسلام مصطفی ذوالفقاری مسئول دبیرخانه کانون  های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی  (21مهر) در مراسم آغاز به کار مسابقات قرانی مدها متان شهرستان خمین گفت: حفظ و آموزش قرآن کریم نعمت بزرگی برای آموزش‌دهندگان و آموزش‌دیدگان است. 

حجت الاسلام ذوالفقاری با بیان اینکه حفظ قرآن کریم توسط نونهالان برای پدران و مادران افتخاری بس بزرگ و عظیم است که نصیب آنها شده است افزود: حفظ قرآن نعمت و بزرگترین حقوقی است که پدران و مادران می‌توانند در حق کودکان خود انجام دهند.

وی ادامه داد: مسابقات مدها متان از سوی  کانون های فرهنگی هنری مساجد برای گسترش فعالیت های قرآنی و ایجاد زمینه توسعه آموزه های این کتاب الهی چندین سال است که در کشور اجرا می شود.

مسئول دبیرخانه کانون  های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی اظهار کرد: مسابقات قرآن مدهامتان از سری مسابقات جشنواره بزرگ جوانان مساجد و  بهانه‌ای است که ما از فرصت استفاده کنیم و بتوانیم عطر قرآن را در خانواده‌ها انتشار[ موضوع ] : کلي
نویسنده : نمایندگی خمین
تاریخ : 2/12/1396
نظر ( 0 )
 
 
 
 
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.
 
 
96116
دریافت کد موزیک

ساخت كد آهنگ