کتابخانه های مساجد دفتر نمایندگی کانونهای مساجد خمین -
 
 
 


نمایندگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد شهرستان خمین

مسابقه نقاشی با عنوان «آب کم است» به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد و شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی از تیر تا شهریور ماه برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی از اراک، مسابقه نقاشی با عنوان «آب کم است» به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد و شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی از تیر تا شهریور ماه برگزار شد که از یکهزار اثر رسیده به دبیرخانه این مسابقه طی دو دوره داوری هشتاد اثر برگزیده قابل تقدیر و پس از داوری نهایی سه اثر به عنوان برگزیدگان نهایی انتخاب شدند.

 راحله رخساره از کانون فرهنگی هنری اسوه مسجد امام حسن مجتبی(ع) اراک،  طهورا هاشمی از کانون فرهنگی هنری نورالزهرا(س) مسجد الزهرا(س) اراک و یسنا سرایی از کانون فرهنگی هنری غدیر شهرستان ساوه نفرات برگزیده اعلام شدند.

 این مسابقه در رده سنی 10 سال و با موضوع آب با  هدف  افزایش آگاهی و توجه کودکان و نوجوانان در زمینه اصلاح الگوی مصرف و حفاظت از منابع طبیعی و بهره‌وری آب بین کودکان برگزار شد.
[ موضوع ] : کلي
نویسنده : نمایندگی خمین
تاریخ : 28/7/1397
نظر ( 3 )
 
 
 
 
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.
 
 
96110
دریافت کد موزیک

ساخت كد آهنگ